Logo Loading

Trychologia to dziedzina zajmująca się problemami skóry głowy i włosów. Stanowi element Interdyscyplinarnej Kosmetologii.

Zdrowo prezentujące się włosy obok zadbanej skóry są odzwierciedleniem stanu organizmu. Wypadanie włosów, łojotokowe zapalenie skóry, łuszczyca, łupież – to najczęstsze dermatozy, które w gabinecie poddawane są leczeniu. Praca z pacjentem rozpoczyna się od kompleksowej diagnostyki – badań analitycznych, wywiadu i badania skóry głowy za pomocą trichokamery. Zabiegi i leczenie dobierane są indywidualnie i obejmują terapię gabinetową wraz z pielęgnacją domową.

Moje kompetencje w zakresie trychologii poparte są dyplomem Analityka Trychologii, który zdobyłam we wiodącej Klinice specjalizującej się w chorobach skóry głowy i włosów w Polsce. Od września 2017 r. stałam się członkinią Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Pakiet 5 zabiegów
1. Konsultacja trychologiczna (+badanie za pomocą mikrokamery) 300
2. Wizyta kontrolna 100
4. Mezoterapia igłowa 250-350
5. Karboksyterapia 199 799
6. Prądy d`Arsonvala 39 159
7. Terapia łączona: karboksyterapia + Mezoterapia igłowa 350-450

Zobacz więcej:

Drogi pacjencie, przedstawiony cennik stanowi ofertę podglądową.

Z uwagi na złożoność dermatoz skórnych, większość zabiegów komponujemy indywidualnie.

Najczęstszą procedurą jest łączenie kilku różnych peelingów medycznych i/lub ampułek do mezoterapii.

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!

Zostaw swój adres e-mail:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Agata Zejfer Kosmetologia Interdyscyplinarna.