Logo Loading
agata-zejfer

Ja, Agata Zejfer – jestem magistrem kosmetologii i psychologii, ekspertem branży Beauty – autorką licznych publikacji oraz wykładowcą na kongresach. Jestem założycielką portalu: Kosmetologia w Polsce oraz autorką licznych szkoleń obejmujących wiedzę z zakresu: fizjologii skóry, układu hormonalnego, diagnostyki laboratoryjnej w przebiegu dermatoz, celowanej suplementacji oraz zabiegów łączonych.

Od 2015r. prowadzę gabinet kosmetologiczno-trychologiczny. W pracy z pacjentami stawiam na indywidualne podejście, skuteczność i bezpieczeństwo proponowanych usług. Udzielam konsultacji opartych o wyniki badań laboratoryjnych oraz tworzę kompleksowe Beauty Plany, uwzględniające zabiegi kosmetologiczne/trychologiczne, pielęgnację domową oraz suplementację.

Nieustannie rozwijam i podnoszę swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach i wydarzeniach branżowych. Moją zawodową misją jest popularyzowanie holistycznego podejścia do problemów skórnych.

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!

Zostaw swój adres e-mail:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Agata Zejfer Kosmetologia Interdyscyplinarna.